Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!

• SLOVAK

Zdravim slovakov.
    Kolko je vas tu?

• Cauko,
    Co by si chcel vediet?

• @szunyog007 said in SLOVAK:

Cauko,
    Co by si chcel vediet?

Iba zvedavost…

… ale na zaciatok… :)

Ake zariadenia pouzivate?
    Ako dlho?
    Ako ste spokojny?

• M2 note, asi pol roka, za tie prachy co som kupil 11.11. (106 eur) v pohode. Zbavil som sa cinskej rom, dal internacionalnu a odvtedy uz len pouzivam.

• caute. pripajam sa k Vam
    ja mam od 10/2015 Meizu M2 Note, hned ako prisiel som dal Flyme I a celkovo som spokojny az na par detailov… ale cinsky fon by som uz sa nejaku u nas komercnu znacku ako jablcko alebo tam-tung nemenil… =)

• od konca marca mám mx4. nádherný mobil len občas hnevá a baterka by mohla byť kus lepšia, okamžite by som kupoval, keby len vymenia procesor za niečo novšie, a všetko ostatné b zostalo tak jak je, flyme som si neskutočne obľúbil, ďalší mobil bude pravdepodbne tiež od meizu :)

• Tak som presiel na firmware 5.1.6.0 G stable a zatial v pohode, akurat som prisiel o root, ale ten momentalne nepotrebujem. Kdesi je tu aj navod s Kingrootom, momentalne to vsak neriesim.
    Flyme je v pohode, ale nemienim kupovat hned dalsie meizu M3 note, mozno neskorsiu generaciu, moj mobil je zatial ako novy,

• caute :) pouzivam Meizu MX5 ktory mam od oktobra 2015, som spokojny az na display ktory sa mi povolil (neviem ako to je mozne), zatlacenim na miesto pri prednom fotaku pozorujem ako sa display hybe :)

• Zdravim vsetkych v tejto malej slovenslej komunite Meizu divajzov. Asi pred mesiacom sa stal majitelom Meizu M3E a napriek tomu, ze zatial neexistuje ziadna moznost ako ho rootnut, som s telefonom a systemom moc spokojny. Momentalne vysla aj prva verzia global flyme, ale neviem to do telefonu dostat, kedze klasickou cestou hlasi “firmware corrupt”. Ak by niekto vedel ako na to, budem vdacny za kazdu radu. Je s tymto telefonom velky problem, kedze Meizu nechce povolit odomknutie bootloadera a tym padom akykolvek flash cez adb je momentalne nemozny.

• @acador
    Ahoj, k tomu root-u. Mas Flyme account? Mam pocit, ze staci ak sa lognes pod Flyme account, tak bud mas automaticky root, alebo sa to tam da potom nastavit.
    S pozdravom.

• Cauko, Flyme account mam a tato moznost ktoru spominas je uz v tomto modeli skryta. Aj tak som si ju nasiel a spustil, lenze ozajstny root som nedostal, len akysi ciastocny, v ramci systemu a aplikacii v telefone. Takze si myslim, ze to nie je podporene uz v originalnom firmware. A iny tam tym padom nedostanem.

Posts 12Views 794
Log in to reply

Looks like your connection to SLOVAK was lost, please wait while we try to reconnect.