Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!

Bateria.

0

Telefon posiadam około roku, aktualizuję na bieżąco i użytkuję dość “delikatnie”. Mimo to, zauważam skrócenie czasu pracy baterii. Moje MX4 ustawione jest na oszczędzanie energii, plus “smart mode”. Ekran trzymam na ~70% bez automatycznej regulacji.Zamówiłem nowe ogniwo, czekam na przesyłkę z Chin. Jeżeli macie podobne uwagi, proszę o zamieszczenie.

Meizu MX4 Flyme 6.0.2.0A , Lemfo LF16 Android 5.1

0

mój meizu m2 dzien po zakupie przy spadku baterii do 20% wytrzymuje minute moze dwie ;) a z czasem bateria jest bardziej używana bo telefon sie usyfia, działa więcej apek w tle, więc i zużycie baterii wieksze. Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne.

0

Hm, ja ma nie mam żadnych problemów :) Nawet jestem zadziwiony.

Samsung Galaxy S2 -> LG Nexus 4 -> Sony Xperia Z2 -> Meizu Pro 5 <3

0

@Tymcio a jak długo, masz aktualny telefon?:open_mouth:

Meizu MX4 Flyme 6.0.2.0A , Lemfo LF16 Android 5.1

0

Będzie koło miesiąca :)
Ale znajomy ma MX4 już od 4 msc i też brak problemów.

Samsung Galaxy S2 -> LG Nexus 4 -> Sony Xperia Z2 -> Meizu Pro 5 <3

0

@dexter1213 said:

mój meizu m2 dzien po zakupie przy spadku baterii do 20% wytrzymuje minute moze dwie ;) a z czasem bateria jest bardziej używana bo telefon sie usyfia, działa więcej apek w tle, więc i zużycie baterii wieksze. Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne.

Z nagłym spadkiem przy 20% to i ja miałem problem, to było jak odliczanie do wybuchu...Rozwiązaniem było zawsze ładowanie telefonu gdy był >20%, a teraz śmigam na Flyme 5 i na szczęście nie ma tego problemu, więc polecam update :)

OS version 5.1.12.0G

Log in to reply

Looks like your connection to Meizufans was lost, please wait while we try to reconnect.