Witajcie.
Meizu MX4

Zacznę pierwszy i mam nadzieję nie ostatni.
MX4 posiadam od ośmiu miesięcy i jest to mój najlepszy telefon, jak do tej pory. Jest zrootowany i aktualizowany na bieżąco.
Piszcie, to może nasz język, nie będzie taki “opuszczony”.
Pozdrawiam wszystkich meizofanów.

Witam!
Od dluzszego czasu szukam nowego smartphona. Posiadam od 2.5 roku nexusa 4 i jestem zadowolony, jednak brakuje mi pare cech ktorych moj nexus nie posiada. Wiec patrzac i poruwnujac telefony natrafilem na meizu mx4. Bardzo mi sie podoba wyglad a specyfikacje sa calkiem nie zle. Teraz Mx4 chodzi po 1249 zl wiec za taki telefon wcale nie duzo. Jednak martwie sie tym czy system dziala bez problemu, mozna uzytkowac codziennie bez klopotow i czy starcza bateria chociaz na caly dzien. Interesowalo by mnie tez ile wam sie udaje osiagnac czasu sot (screen on time).

No wiec tyle na moj temat. Jak ktos mi odpowie na pytania to byl bym bardzo wdzieczny ;)

Meizu MX4

@littlebizkit System działa bez najmniejszych problemów. Od klasycznego androida różni się, ale o tym, to już pewnie wiesz. Niektórzy narzekają na czas pracy baterii. Przy normalnym użytkowaniu, spokojnie daje radę cały dzień. Jeżeli chcesz grać, to już inna historia. Telefon nagrzewa się w okolicy soczewki tylnego aparat i bateria “spada” w widoczny sposób. Po ostatniej aktualizacji ma być lepiej. Jeszcze tego nie zdążyłem przetestować. Generalnie, to dobry telefon ze świetnym ekranem, dobrze grający (polecam ViPER4Android FX) i robiący dobre filmy i zdjęcia (20 Mpix). Mankamentem jest to, że kilka aplikacji i funkcji, wyświetlane jest po chińsku. Co do sot nie wypowiem się. Wymaga czasu, którego nie mam…

@lolek46 dzieki, bardzo cenne informacje! Dobrze ze wspomniales o ViPER4Android FX poniewaz bez tej aplikacji nie wyobrazam sobie sluchac muzyki. To jest duzy plus.
Co do baterii, raczej nie grywam w gierki tylko duzo pisze na messengerze i czytam wiele po necie jakze i aplikacja AppyGeek. A wlasnie przy tym mi nexus 4 wysiada w pracy (max 2 godziny sot, caly czas na 3g).
I jeszcze jedno pytanko, jak tam z google launcherem? Funkcjonuje bez zarzutu? Dzieki z gory!

Meizu MX4

@littlebizkit mój fon chodzi cały czas w 4G i do zastosowań jakie wymieniłeś, zupełnie wystarcza na cały dzień. System OS Flyme różni się od klasycznego andka, ale apki od Google chodzą normalnie. Można także dokupić tylne pokrywy w różnych kolorach, sam mam czarną (http://www.aliexpress.com/item/New-Original-Meizu-Mx4-Matte-Back-Cover-Hard-Case-Battery-Door-for-Meizu-MX4-Mobile-Phone/32280504347.html).Jak już wspomniałem z czystym sumieniem mogę polecić ten telefon.

last edited by lolek46

No to coraz bardziej mnie ten smartfon przekonuje :smiley: . Ze sa wymienne klapki tylne w roznych kolorach tez duzy plus.
Jeszcze zobacze jak sie zaprezentuje MX5 ktory ma byc zaprezentowany juz 30.6. ciekawi mnie jak bedzie wygladal cenowo i czy bedzie mozliwosc zakupienia smartfona takze w polsce.

Meizu MX4

@littlebizkit MX5 to raczej rozwinięcie wersji PRO. Zresztą zobacz: MX5 -przedsprzedaż :yum: Cena raczej wysoka…

last edited by lolek46

@lolek46 tak sadzisz? Mysle ze powinno byc jeszcze gdzies taniej bo tak to by byla cena za wysoka na meizu mx. A wersja pro moim zdaniem powinna wyjsc jeszcze pozniej z wyswietlaczem 4k.
Niestety mx4 pro jest za drogie ciekawy procesor do odtwarzania dziewku. Gdzies czytalem ze wlasnie meizu mx4 pro dlatego nalezy do jednych z najlepszych fonow odtwarzajacych muzyke.

Meizu MX4

@littlebizkit no i się doczekałeś. Oficjalna prezentacja MX5 odbyła się kilka godzin temu. Gdybym nie posiadał 4-ki, to ten telefon, byłby moim faworytem. Ma wszystko, czego można oczekiwać od “wypasionej” słuchawki. >>P R E M I E R A<<

No i jestem milo zaskoczony. Wyswietlacz Amoled napewno o wiele lepszy. Szkoda ze teraz wyswietlacz jest 16:9 a nie 16:10 ale da sie przezyc. Funkcja szybkiego ladowania tez jest bardzo ciekawa. Jeszcze tylko czekac at beda dostepne w polsce :)

Meizu m2

Witam wszystkich!

Troche stary temat, ale ktoś w końcu kiedyś go musi odświeżyć ;). Panowie/Panie macie jakieś info, czy mając Meizu M2 z europejskiej dystrybucji (kupiony teraz na dniach) jest jakaś nowsza, sprawdzona wersja softu do pobrania ze strony? Ponieważ przez apke Update wyskakuje, że Flyme jest aktualny, a na forum widzę nowsze wersje. Na swoim posiadam 4.5.3O i powiem szczerze, że to “O” mnie ciekawi na końcu…

@Bart11 a jaką masz wersję softu teraz?

Zawsze możesz sprawdzić tutaj lub na stronce MeizuPolska jaka jest najnowsza wersja International :)

Meizu MX4

@Bart11 zobacz tu: International

Witajcie.

Otóż na moim telefonie Meizu PORO 5 pojawiała się indormacja o aktualizacji do wersji Flyme OS 5.1.1.0 Stable?
Obecnie mam Flyme OS 4.5.4.2 stable. Nic mnie nie ciśnie aktualizować,więc mogę poczekać. Boję się o czas pracy na nowym updatecie. Bo jak dotąd jestem zachwycony.

Looks like your connection to Meizufans was lost, please wait while we try to reconnect.